Kõnesüntees

Muutke tekst kõneks, kasutades 700 realistlikku, loomulikku kõne sünteesi häältega 100 eri keeles. Eesti keele süntesaator muudab teksti valjusti ette lugemise lihtsaks. Konverteerige tekst kõneks, et luua MP3 fail, muutke Powerpointi tekst videoteks, et luua häälesitlusi, ja automatiseerige heli- ja videotootmist hõlpsasti Narakeeti eesti keele süntesaatori abil.

Loo heli
Proovige meie tasuta eesti keele kõnesünteesi. Registreerimine ei ole vajalik.

Narakeet on rakendus, mis loeb teksti ette, kasutades tehisintellekti kõnesünteesi. Kasutades realistlikku teksti hääleks muutmist, saate hõlpsasti lisada videole heli, muuta teksti kõneks, milles kasutatakse eesti keelset häält, koostada internetis keeletunde ja palju muud.

(Read this page in English: Estonian text to speech voices)

Eesti keele kõnesüntees

Rakendusel Narakeet on 12 eesti keele süntesaatorit.

Vaadake allolevat videot (koos heliga), et näha lühikest näidist selle kohta, milline on meie eestikeelne kõnesüntees.


Tekst kõne süntesaator

Narakeet võimaldab muuta internetis teksti hääleks, luua elutruu kõne sünteesi abil tekstist videoid ja audiofaile. Alustage meie funktsiooni tekst hääleks kasutamist tasuta. Valige üks meie allolevatest eesti keele süntesaatoritest ja sisestage tekst, et luua heli

Lisavõimalusi (tekst hääleks Wordi dokumendid, teksti lugemine PDF-st, hääle kiiruse/helitugevuse reguleerimine, töö Powerpoint-failide või Markdown-skriptidega) leiate meie töövahendite leheküljelt.

Lisaks nendele häältele on Narakeetil 700 kõne sünteesi häält 100 keeles.

Eesti keele süntesaator

Narakeet on tekst kõne funktsiooni pakkuv rakendus. See aitab hõlpsasti luua audio- ja videofaile mitmeks otstarbeks. Siin on mõned asjad, mida saate meie tekst kõne süntesaatoriga internetis teha:

Mis on kõnesüntees?

Kõnesünteesi rakendus loeb teksti valjusti ette, kasutades arvutihäält, ja kvaliteetsed teksti kõneks muutmise rakendused, nagu Narakeet, suudavad tekstist toota heli, mis on realistlik, just nagu räägiks seda emakeeles kõneleja. Selliseid vahendeid kasutatakse veebipõhiseks kõnesünteesiks, veebilehtedest või raamatutest automaatseks heliversioonide loomiseks ning inimeste abistamiseks turundusliku või informatiivse eesmärgiga videote tegemisel. Videole pealelugemine on tänapäeval teksti hääleks muutmise vahendite eriti levinud kasutusviis, kuna veebiauditoorium eelistab teksti lugemisele videote vaatamist.

Kuidas kasutada kõnesünteesi?

Avage Narakeeti kõnerakendus mis tahes veebibrauseris, sisestage tekst ja valige üks meie eesti keele hääle sünteesi võimalustest. Mõne hetkega muudate teksti hääleks ja saate professionaalselt kõlava heli. See on palju kiirem ja lihtsam kui heli ise salvestada või eesti häälnäitlejaid palgata.

Kuidas eestikeelset teksti valjusti ette lugeda?

Eestikeelse teksti ette lugemiseks lihtsalt sisestage tekst väljale „Skript“, valige üks eestikeelsetest häältest ja vajutage nupule „Loo heli“. Narakeet on parim veebipõhine tekst kõneks programm ja seda saab kasutada mis tahes veebibrauserist. Alusta rakenduse Narakeet kasutamist ja saad teksti tasuta lugeda.

Kuidas Wordi dokumenti ette lugeda?

Wordi dokumendi ette lugemiseks kasutage Narakeeti programmi tekst kõneks. Laadige oma Wordi dokument üles, seejärel valige üks meie eestikeelsetest tekst kõneks häältest ja vajutage nupule „Loo heli“. Kasutage välja „Vorming“, et valida, kas soovite luua tekstist kõne MP3-faili või Wav-faili kujul.

Narakeet helps you create text to speech voiceovers, turn Powerpoint presentations and Markdown scripts into engaging videos. It is under active development, so things change frequently. Keep up to date: RSS, Slack, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok

The media on this page includes images and videos by Ilya Orehov, Emma Londyn, Eemi Tirronen on Unsplash