Kalbos sintezatorius

Konvertuokite tekstą į kalbą naudodami 700 tikroviškų kalbos sintezatoriaus balsų 90 kalbų. Išbandykite mūsų teksto skaitymo programą lietuvių kalba nemokamai. Registracija nebūtina.

Sukurti garso įrašą

Lietuviško teksto sintezatorius suteikia galimybę lengvai perskaityti tekstą garsiai. Konvertuokite tekstą į kalbą MP3 formatu, kurkite vaizdo įrašus iš Powerpoint teksto į kalbą prezentacijų ir lengvai automatizuokite garso bei vaizdo įrašų kūrimą Narakeet svetainėje.

(Read this page in English: Lithuanian text to speech voices)

Balso sintezatorius

Narakeet yra teksto skaitymo programa su dirbtinio intelekto (DI) balso sinteze. Naudodami realistišką teksto į kalbą konvertavimo funkciją galite lengvai pridėti garso įrašą prie vaizdo įrašo, konvertuoti tekstą į įgarsinimus lietuvių kalba, rengti kalbos pamokas internete ir daug daugiau.

Narakeet turi 3 lietuvių kalbos sintezatorių.

Peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą (su garsu), kad pamatytumėte trumpą balso sintezės demonstraciją lietuvių kalba.


Automatinis lietuviško teksto skaitymas balsu

Narakeet yra internetinis teksto skaitytuvas. Jis leidžia konvertuoti tekstą į kalbą, kurti vaizdo įrašus ir garso failus, kuriuose iš teksto sintezuojama kasdieniniame gyvenime naudojama kalba. Pradėkite naudotis mūsų nemokama teksto į kalbą konvertavimo programa. Pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų lietuviškų kalbos sintezatorių ir įveskite tekstą, kad sukurtumėte garso įrašą.

Daugiau parinkčių (teksto konvertavimas į kalbą Word dokumentuose, teksto skaitymas iš PDF, greičio ir garsumo valdymas balsu, darbas su Powerpoint failais arba Markdown skriptais) rasite mūsų Įrankių puslapyje.

Be šių balsų, „Narakeet“ siūlo 700 kalbos sintezatoriaus balsų 90 kalbų.

Teksto skaitytuvas online

Narakeet yra teksto į kalbą konvertavimo programa. Ji gali padėti sukurti garso ir vaizdo failus įvairiems tikslams. Štai keletas dalykų, kuriuos galite atlikti naudodamiesi mūsų kompiuteriniu kalbos sintezatoriumi:

Kaip naudoti kalbos sintezatorių?

Atidarykite Narakeet automatinį teksto skaitytuvą bet kurioje interneto naršyklėje, įveskite tekstą ir pasirinkite vieną iš mūsų lietuviško sintezatoriaus parinkčių. Per kelias akimirkas tekstą konvertuokite į balsą ir gausite profesionaliai skambantį garsą. Tai daug greičiau ir paprasčiau nei įrašyti garso įrašą patiems ar samdyti lietuvių kalba kalbančius aktorius

Kaip garsiai perskaityti tekstą lietuvių kalba?

Norėdami garsiai perskaityti lietuvišką tekstą, tiesiog įveskite tekstą į laukelį „Skriptas“, pasirinkite vieną iš lietuviškai kalbančių balsų ir spustelėkite mygtuką „Sukurti garso įrašą“. Narakeet yra geriausia internetinė teksto į kalbą konvertavimo programa, kuria galite naudotis per bet kurią interneto naršyklę. Norėdami perskaityti tekstą nemokamai, pradėkite naudotis Narakeet.

Kaip veikia kalbos sintezės programa?

Kalbos sintezės programa garsiai skaito tekstą kompiuteriniu balsu, o aukštos kokybės elektroniniai teksto skaitytuvai, pavyzdžiui, Narakeet, gali atkurti tikrovišką teksto garsą lyg jį ištartų gimtakalbis. Tokie įrankiai naudojami internetinei kalbos sintezei, automatiniam svetainių ar knygų garso versijų kūrimui, rinkodaros ar informacinių vaizdo įrašų kūrimui. Tekstas konvertavimo į balsą įrankiai yra plačiai naudojami norint įgarsinti vaizdo įrašus, nes interneto auditorija daug dažniau pirmenybę skiria ne teksto skaitymui, o vaizdo įrašų žiūrėjimui.

Kaip garsiai perskaityti Word dokumentą?

Jei norite garsiai perskaityti Word dokumentą, naudokite Narakeet teksto į kalbą konvertavimą programą. Įkelkite Word dokumentą, tada pasirinkite lietuvišką teksto į kalbą balsą ir paspauskite mygtuką „Sukurti garso įrašą“.

Balso sintezė api

Narakeet turi balso sintezės API funkciją, padedančią konvertuoti tekstą į kalbą ir automatinį lietuviško teksto skaitymą balsu. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų puslapyje Automatinis teksto konvertavimas į kalbą.

Narakeet helps you create text to speech voiceovers, turn Powerpoint presentations and Markdown scripts into engaging videos. It is under active development, so things change frequently. Keep up to date: RSS, Slack, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok

The media on this page includes images and videos by Igor Gubaidulin Nassim Boughazi, Jonas Svidras on Unsplash