Metin seslendirme

Yazıyı sese kolayca çevirin. 100 dilde 700 gerçekçi, doğal ses testi kullanarak yazıyı sese çevirin. Narakeet ile kolayca Türkçe ses ve video kayıtları yapın. Türkçe metin seslendirme ücretsiz deneyin. Kayıt olmanıza bile gerek yok.

Seslendir

Yazıyı sese kolayca çevirin. Video seslendirmek ve Türkçe ses ve video materyalleri oluşturmak için yazıyı çevrim içi sese çevirin. Yazıyı sesli okuyun, yazıyı Türkçe MP3’e dönüştürün, Powerpoint sunumundan video yapın ve Narakeet ile ses ve video üretimini otomatikleştirin.

Yazı seslendirme

Narakeet, yapay zeka ile elektronik ses sentezi kullanarak Türkçe metin seslendirme programıdır. Sesli metin okuyucu için doğal jeneratörleri kullanarak kolayca seslendirme videoları oluşturabilir, Türkçe seslerle MP3 dosyaları kaydedebilir, dil dersleri ve çok daha fazla benzer materyalar hazırlayabilirsiniz.

Türkçe metin seslendirme sistemlerinin hızlı bir tanıtımını dinlemek için aşağıdaki videoyu (sesli) oynatın.


Yazıyı sese dönüştürme

Narakeet aracıyla, metni kolayca sesli kayda dönüştürebilir, doğal olacak ses ve video materyalleri metinden oluşturabilirsiniz. Yazı seslendirme sistemimizi ücretsiz kullanmaya başlayın. Erkek veya kadın Türkçe sesli metin okuyucularından birini seçin ve bir Türkçe metin seslendirme yapmak için bir yazı yazın.

Ek seçenekler için (Word belgelerini dönüştürme, hız veya ses seviyesini ayarlama, Powerpoint dosyalarıyla çalışma) Aletler sayfamıza bakın.

Bu seslerin yanında, Narakeet metin okuyucu uygulamasında 100 dilde 700 ses oluşturucu daha vardır.

Yazıyı sese çevirme

Narakeet, çeşitli amaçlar için ses ve video dosyaları oluşturmanıza yardımcı olan bir yazıyı sese dönüştürme programıdır. Online metin okuyucularımızı kullanmanın bazı tipik yolları şunlardır:

 • youtube video seslendirme
 • online türkçe metin okuyucu
 • yazıyı konuşmaya çevirme
 • metin okuyucu Türkçe
 • yazıyı sese dönüştürme programı
 • video seslendirme
 • yazıyı sesli okuma
 • pdf metin okuyucu
 • yazıyı sese çevirme
 • İngilizce metin okuyucu
 • yazıyı sese dönüştürme
 • ses sentezi

Metin seslendirme nasıl yapılır?

Herhangi bir web tarayıcısında bir Narakeet metin okuyucusu açın, bir metin yazın ve Türkçe metin seslendirmelerden birini seçin. Birkaç dakika içinde yazıyı konuşmaya çevirip kulağa profesyonel gelen bir ses dosyasını alacaksınız.

Seslendirme yapmak istiyorum ne yapmalıyım?

Türkçe metin seslendirme programımızı kullanmak için “Metin” alanına metni yazın, Türkçe seslerden birini seçin ve “Seslendir” butonuna basın. Narakeet, metni doğrudan bir web tarayıcısına sese dönüştürebilen bir konuşma sentez programıdır. Metin seslendirme yazılımımızı ücretsiz kullanmaya başlayın.

Yazı seslendirme nedir?

Metin okuyucu programı, metni anadili onu okuyacak bir kişi gibi yüksek sesle okur. Bu tür araçlar, web sayfalarının veya kitapların otomatik olarak sesli kayıtları oluşturmak için konuşma sentezi ve pazarlama veya bilgilendirici video içeriği oluşturmaya yardımcı olarak kullanılır. Video seslendirme, ana dili olan biri telaffuz edecek gibi metni yüksek sesle okuyan bir metin okuyucu programıdır. Çevrim içi izleyiciler metin okumak yerine video izlemeyi tercih ettiğinden, yazıyı sese çevirme araçları günümüzde özellikle video seslendirme için çok kullanılır.

Video da seslendirme nasıl yapılır?

Videoya ses eklemek için bir Powerpoint slayt tanıtımı oluşturun ve konuşmaya dönüştürmek istediğiniz metni sunucu notlarına yazın. Ardından sunumu Narakeet video seslendirme programına yükleyin ve birkaç dakika içinde YouTube, TikTok veya başka bir sosyal ağ platformunda yayımlayabileceğiniz bir MP4 dosyası alacaksınız.

Tiktok metin seslendirme nasıl yapılır?

Powerpoint sunumundan bir TikTok videosu yapmak için TikTok şablonumuzu indirin, ardından slaytlara resim ekleyin ve sese çevirmek istediğiniz metni sunucu notlarına yazın. Powerpoint’i Narakeet’e yükleyin ve aracımız sizin için bir video sesi oluşturacaktır. Türkçe ve diğer birçok dilde metni sese çevirmek için Narakeet metin seslendirme programı kullanın.

Narakeet helps you create text to speech voiceovers, turn Powerpoint presentations and Markdown scripts into engaging videos. It is under active development, so things change frequently. Keep up to date: RSS, Slack, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok

The media on this page includes images and videos by Engin Yapici, AYKUT AKTAŞ, Hazel Aksoy, AYKUT AKTAŞ, Mert Kahveci, svklimkin, Farhad Eidi, sina rezakhani, Ceyda Çiftci, on Unsplash