Text na řeč

Převod hlasu na text vám umožňuje převod textu na řeč online snadno. S Narakeet můžete přečíst text na hlas, prevádět text do mp3 český, převádět Powerpoint prezentace na video a automatizovat video a audio produkci.

(Read this page in English: Czech text to speech voices)

Vytvořete Audio
Vyzkoušejte převod textu na řeč online zdarma. Nemusíte se ani registrovat.

Převed´te text na řeč pomocí 700 realistických textových čteček online v 90 jazycích.

Text na hlas

Narakeet je online čtečka textu v češtině a mnoha dalších jazycích využívající syntezátor řeči za pomoci umělé inteligence. Pomocí přirozeně znějících hlasových generátorů můžete snadno převést text na řeč, přidat vyprávění do video materiálů, udělat převod textu na řeč česky mp3 a mnohem víc.

Narakeet má 3 české generátory hlasu.

Přehrajte si následující video (se zvukem), abyste slyšeli rychlou ukázku která obsahuje převod textu na řeč čeština.


Převod textu na řeč čeština

Narakeet vám umožňuje převod textu na řeč online snadno. Začněte používat náš systém který obsahuje převod textu na hlas zdarma. Vyberte syntezátor řeči online česky v poli ¨Hlas¨, a do pole ¨Skript¨zadejte nějaký text, abyste jej mohli nahlas přečíst českými hlasy.

Další možnosti (převod Word dokumentů, úprava rychlosti nebo hlasitosti hlasu, práce se soubory Powerpoint), naleznete na naší stránce Nástroje.

Kromě těchto hlasů, text na řeč aplikace Narakeet má jěště 700 hlasů v 90 jazycích..

Syntéza řeči online

Narakeet je program pro převod textu na řeč, který vám pomůže snadno vytvářet audio a video materiály pro různé účely. Zde je několik typických způsobů, jak používat možnost programu syntéza řeči online:

 • převod textu na řeč česky mp3
 • český generátor hlasu
 • převod textu na řeč online
 • online syntezátor řeči
 • online převod textu na řeč
 • text do mp3 český
 • převod textu na řeč muže
 • hlas převodu textu na řeč
 • převod textu na řeč hlasy
 • převod textu na řeč rusko
 • syntéza řeči online
 • převod textu na řeč německý

Jak převést text na řeč?

Pro převod textu na řeč česky otevřete v libovolném webovém prohlížeči textovou čtečku Narakeet, napište text a vyberte některý z českých hlasových generátorů. Během několika sekund převedete text na hlas a budete mít profesionálně znějící zvukový soubor. Je to mnohem rychlejší a snazší, než si zvuk nahrávat sami.

Jak převést text na audio?

Převed´te text na hlas v češtině. Do pole ¨Skript¨zadejte jeden z českých hlasů, a stiskněte tlačítko ¨Vytvořit Audio¨. Narakeet je program pro čtení textu online. Začněte používat náš syntezátor řeči online zdarma.

Co je to dabing textu?

Online sintezátor řeči čte text nahlas. Vysoce kvalitní systémy převodu textu na řeč, jako je Narakeet, mohou produkovat zvuk z textu, který zní podobně jako rodilý mluvčí. Tyto nástroje se používají k syntéze řeči, k automatickému vytváření audio verzí webových stránek nebo knih, a pomáhají lidem vytvářet marketingové nebo propagační video materiály. Nástroje pro převod textu na řeč online se dnes obzvláště často používají pro syntézu řeči na video, protože publikum na internetu dává přednost sledování videí místo čtení textu.

Jak převést text na MP3?

Chcete-li konvertovat text do MP3, používejte Narakeet hlasový syntezátor online. Zadejte text do pole ¨Skript¨, vyberte hlas, a poté v poli ¨Formát¨ vyberte možnost MP3. Během pár okamžiků obdržíte audio který zní realisticky, jako by ho četl někdo, jehož rodným jazykem je čeština.

Narakeet helps you create text to speech voiceovers, turn Powerpoint presentations and Markdown scripts into engaging videos. It is under active development, so things change frequently. Keep up to date: RSS, Slack, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok

The media on this page includes images and videos by Dmitry Goykolov, Tony Tran, Tadeusz Lakota, Valdemars Magone, Tereza Rubá on Unsplash