Syntezator mowy

Syntezator mowy sprawia, że zamiana tekstu na mowę online jest łatwa. Przeczytaj tekst na głos a narzędzie Narakeet przekonwertuje tekst po polsku na format MP3, prezentacje w PowerPoincie zamieni na pliki wideo i audio a także zautomatyzuje tworzenie plików audio i wideo.

(Read this page in English: Polish text to speech voices)

Utwórz własny plik audio

Bez konieczności rejestracji, sprawdź jakie możliwości daje nasz program - polski lektor tekstu za darmo.

Czytanie tekstu online

Narakeet to program do czytania tekstu po polsku i w wielu innych językach. Naturalne brzmienie zapewni ci lektor tekstu, użycie którego pozwoli ci zamienić tekst na mowę, tworzenie plików MP3 w których wykorzystywane jest czytanie tekstu online po polsku, dodawanie narracji do plików wideo i wiele innych rzeczy. Wszystkie te opcje umożliwia syntezator mowy online.

Narakeet oferuje 9 syntezatorów mowy w języku polskim.

Aby zobaczyć jak działa nasz polski czytnik tekstu odtwórz następujący plik wideo (z dźwiękiem).


Zamiana tekstu na mowę

Narakeet umożliwi Ci łatwą zamianę tekstu na mowę po polsku. Z poniższej listy wybierz jeden polski syntezator głosu i wpisz tekst. Czytanie na głos wykona wybrany przez Ciebie jeden z polskich głosów.

Dodatkowe opcje takie jak czytanie na głos w Microsoft Word, ustawienie szybkości czy głośności czytanego tekstu, praca z plikami w programie PowerPoint, możesz znaleźć w naszej zakładce Narzędzia.

Oprócz wspomnianych lektorów, Narakeet online aplikacja do czytania tekstów posiada realistyczny syntezator mowy z opcją wyboru głosu z 400+ dostępnych w 70+ językach.

Syntezator mowy online

Narakeet to aplikacja, która czyta tekst i pomaga Ci w łatwym tworzeniu plików audio i wideo z szerokim spektrum wykorzystania. Oto kilka typowych sytuacji, w których wykorzystywany jest nasz lektor tekstu online:

Jak zmienić tekst na mowę?

Zmiana tekstu na mowę czyli synteza mowy po polsku wymaga otwarcia Narakeet lektora tekstu w dowolnie wybranej przeglądarce, wpisania jakiegokolwiek tekstu i wybrania jednej z polskich opcji umożliwiającej czytanie na głos online. W ciągu kilku sekund zamienisz tekst na mowę online i dostaniesz plik audio w doskonałej jakości. To jest dużo szybszy i łatwiejszy sposób na osiągnięcie celu niż gdybyś sam nagrywał dźwięk.

Jak zamienić tekst na MP3?

Dowolnie wybrany tekst po polsku przeczytaj na głos. Wpisz określony tekst w pole „Script“, wybierz określony polski syntetyzator głosu i kliknij na przycisk „Create Audio“. Narakeet to czytnik tekstu online. Sprawdź jak działa nasz polski program umożliwiający czytanie tekstu online za darmo.

Co to za aplikacja zamiana tekstu na mowę?

Program do czytania tekstu na głos tworzy zapis dźwiękowy tekstu, i konwertery zmieniające tekst na głos w doskonałej jakości, jak np. Narakeet mogą tworzyć pliki audio z tekstów, które będą brzmiały podobnie jak osoby posługujące się językiem ojczystym. Takie narzędzia są używane jako syntetyzator głosu, który automatycznie tworzy wersje audio stron internetowych lub książek i są pomocą ludziom, którzy zajmują się tworzeniem promocyjnych lub reklamowych wideo materiałów. Narzędzia umożliwiające czytanie na głos online często są wykorzystywane jako syntetyzator głosu do wideo materiałów ze względu na internautów, którzy wolą oglądać zapisy wideo zamiast czytać teksty.

Narakeet helps you create narrated videos quickly, using text-to-speech to turn Powerpoint presentations and Markdown scripts into engaging videos. It is under active development, so things change frequently. Keep up to date: RSS, Slack, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok

The media on this page includes images by Emilia Niedźwiedzka, Adam Nieścioruk, Guilherme Stecanella, Rushina Morrison, Remy_Loz, Alexandru Zdrobău, freestocks, Piotr Wilk, Sofiane Bouzroud and freestocks on Unsplash on Unsplash