טקסט לדיבור

טקסט לדיבור. המרת טקסט לדיבור עם 700 קולות קורא טקסט לדיבור מציאותיים וטבעיים ב-80 שפות. נסה את מערכת הקראה קולית בעברית שלנו ללא תשלום. לא נדרשת הרשמה.

צור אודיו

הפוך טקסט לדיבור בקלות.

קל להמיר אונליין טקסט בעברית לדיבור באמצעות ממיר טקסט לדיבור. קרא טקסט בקול רם, המר טקסט בעברית ל-mp3, צור סרטונים ממצגות Powerpoint והפוך הפקת וידאו לאוטומטית בקלות באמצעות Narakeet.

קורא טקסטים בעברית

Narakeet היא אפליקציה שמקריאה טקסט בעברית, ובשפות רבות אחרות, עם סינתזת צליל AI. באמצעות מחוללי טקסט לדיבור בעלי צליל טבעי, תוכל לבצע המרת טקסט לאודיו, להוסיף קול לווידאו, ליצור קבצי MP3 עם קול בעברית, לעשות שיעורי שפה אונליין, ועוד הרבה יותר.

נגן את הסרטון שלהלן (עם קול) להדגמה מהירה של קורא טקסטים בעברית שלנו.


המרת טקסט לדיבור בעברית

Narakeet מקל על המרת טקסט לדיבור עברית ויצירת קבצי וידאו ואודיו מטקסט עם שמע דמוי חיים. התחל עם המרת טקסט לדיבור אונליין שלנו ללא תשלום. בחר אחד מתוך ממירים שלנו למטה, גבר או אישה, להמרת טקסט לקול בעברית, והזן טקסט כלשהו להקראת טקסט בקול עברי.

לקבלת אפשרויות נוספות (העלאת מסמכי Word, פקדי מהירות/עוצמת קול, עבודה עם קבצי Powerpoint או סקריפטים של Markdown), עיין בדף הכלים שלנו.

בנוסף לקולות אלה, אפליקציית טקסט לדיבור אונליין Narakeet מספקת 700 מחוללי המרת טקסט לקול ב-100 שפות.

טקסט לדיבור אונליין

ל-Narakeet יש מקריא אוטומטי שיכול לעזור לך ליצור בקלות קבצי אודיו ווידאו עבור הרבה מטרות שונות. הנה כמה דברים שתוכל לעשות בקלות עם סינתיסייזר קולי של Narakeet אונליין:

 • טקסט לקול אונליין
 • TTS עברית
 • המרת טקסט לדיבור
 • המרת טקסט לדיבור אונליין
 • טקסט לדיבור בעברית
 • המרת טקסט לקול בעברית
 • הקראה קולית בעברית
 • המרת טקסט לדיבור בעברית למחשב
 • טקסט לקול אונליין עברית
 • המרת טקסט לדיבור של קריין בעברית
 • הקראת טקסט בקול

כיצד מעבירים טקסט לאודיו

כדי להמיר טקסט לדיבור בעברית, פתחו את הסינתיסייזר הקולי אונליין של Narakeet בכל דפדפן אינטרנט, הקלידו טקסט כלשהו ובחרו באחד ממחוללי קול TTS בעברית. תוך מספר רגעים, תהפוך טקסט לקול, ותקבל אודיו שנשמע מקצועי. זה הרבה יותר מהיר וקל מאשר להקליט את האודיו בעצמך.

טקסט לדיבור אונליין

המר טקסט לדיבור של קריין בעברית. הזן את הטקסט לשדה “סקריפט”, בחר אחת מהאפשרויות של טקסט לקול בעברית ולחץ על כפתור “צור אודיו”. Narakeet היא תוכנית סינתזת דיבור המאפשרת לך להפוך בקלות טקסט לקול מדפדפן האינטרנט. התחל להשתמש במקריא טקסט בעברית חינם שלנו.

טקסט לדיבור עברית

כלי טקסט לקול מקריא בקול רם טקסט באמצעות קול ממוחשב, ומערכות המרת טקסט לאודיו באיכות גבוהה כמו Narakeet יכולות להפיק מטקסט אודיו מציאותי, כאילו דובר ילידי היה אומר את זה. כלים כאלה משמשים לסינתזת דיבור, ליצירה אוטומטית של גרסאות אודיו של דפי אינטרנט או ספרים, ולסיוע לאנשים ביצירת סרטוני שיווק או מידע. קריינות וידאו היא מקרה נפוץ במיוחד היום של שימוש בכלים אונליין להמרת טקסט לאודיו, מכיוון שקהלים אונליין מעדיפים לצפות בסרטונים מאשר לקרוא טקסט.

Narakeet helps you create text to speech voiceovers, turn Powerpoint presentations and Markdown scripts into engaging videos. It is under active development, so things change frequently. Keep up to date: RSS, Slack, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok

The media on this page includes images and videos by Adam Jang, Levi Meir Clancy Tim Mossholder, Jorge Fernández Salas, Levi Meir Clancy, Mor Shani, Yoav Aziz on Unsplash