Cинтез мовлення

Легко перетворити текст в голос. Спробуйте українське озвучення тексту онлайн безкоштовно. Без необхідності реєстрації.

Створити Аудіо

Синтезатор мовлення дає можливість легко і швидко створювати текст для аудіо- та відеоматеріалів. Ви можете перетворити текст у MP3 на українській, створити відео на основі Powerpoint презентацій, озвучити текст аудіо оповіщень та автоматизувати створення аудіо та відео за допомогою інструментів Narakeet, використовуючи наш український генератор голосу та конвертери тексту у голос на багато інших мов світу.

Легко створіть аудіо із тексту. Перетворіть текст в голос та отримайте MP3 файл на українській мові чи відео матеріал всього за декілька хвилин, що є значно швидше, ніж записувати голос самостійно.

Текст в голос онлайн українською

Narakeet – це програма для читання тексту через електронний синтез мови штучним інтелектом. Використовуючи природні генератори зчитування тексту, Ви легко можете створити озвучку для відео, записати MP3 файли з українським голосом, зробити лекції з мови та ще багато подібного матеріалу.

Narakeet має 13 українських голоси.

Вімкніть наступне відео (зі звуком), щоб почути швидку демонстрацію, як працює наша програма для читання тексту вголос.

Окрім цих голосів, Narakeet може озвучити текст онлайн, використовуючи синтезатор мовлення із 700 голосами на 100 мов.

Озвучити текст українською онлайн

Narakeet дає можливість легко озвучити текст українською онлайн для аудіо- та відеофайлів, використовуючи синтезатор мовлення, який звучить природньо. Розпочніть використувати наш синтезатор українського мовлення безкоштовно. Оберіть будь-який український конвертер тексту в голос (чоловічий чи жіночий) та внесіть текст у вікно нижче, щоб сформувати аудіофайл.

Для додаткових опцій (конвертація Word документів в голос, швидкість чи гучність голосу, робота з PowerPoint презентаціями чи сценаріями), подивіться нашу сторінку Інструменти.

Програма для читання тексту вголос

Narakeet – це читач тексту онлайн, який Вам допоможе зробити аудіо- та відеофайли для різноманітних цілей. Ось декілька типових методів, як можна використати наш синтезатор мови:

Синтезатор голосу

Програма перекладу тексту в голос читає текст вголос, нібито це читає людина своєю рідною мовою. Такі інструменти використовуються для перетворення тексту в голос, щоб автоматично зробити аудіо версії веб-сторінок чи книг, і, як допоміжний інструмент при створенні маркетингового чи інформативного відеозмісту. Сьогодні інструменти для конвертації тексту в живий голос досить часто використовуються для озвучування відео, тому що інтернет публіка більше полюбляє дивитися відеозаписи, ніж читати текст.

Щоб конвертувати текст в MP3, відкрийте Narakeet програму зчитування тексту та оберіть MP3 із меню “Формат”. Потім внесіть текст у вікно “Текст” та притисніть кнопку “Створити Аудіо”, щоб перетворити текст в голос.

Конвертер тексту в голос

Для використання програми для читання тексту на українській, внесіть текст у вікно “Текст”, оберіть будь-який синтезатор українського мовлення та натисніть кнопку “Створити Аудіо”. Narakeet — це програма-синтезатор мовлення, яка може конвертувати текст у голос. Безкоштовна конвертація тексту в голос може розпочатися з початком використання нашого програмного забезпечення.

Narakeet — найкрайщий читач тексту вголос. Використовуючи найновітніші технології штучного інтелекту, швидко та просто конвертує текст в голос онлайн українською.

Як озвучити текст

Щоб перетворити текст в аудіо, відкрийте Narakeet зчитувач тексту в будь-якому інтернет браузері, напишіть якийсь текст та оберіть якийсь український конвертер тексту в голос. За короткий час текст перетвориться в живий голос та Ви отримаєте професіонально озвучений аудіо файл. Це набагато швидше і легше, ніж записувати українське озвучення самостійно.

Щоб додати голос у відео, створіть PowerPoint презентацію зі слайдами та впишіть текст, який бажаєте конвертувати в голос, в Примітки. Потім завантажте презентацію і Narakeet програма конвертації тексту в голос за декілька хвилин сформує MP4 файл, який Ви можете додати на YouTube, TikTok чи на будь-яку іншу платформу соціальних мереж.

Щоб отримати озвучення тексту із Word документу, використовуйте Narakeet конвертер тексту в голос. Натисніть кнопку “Завантажити файл”, додайте Ваш документ та натисніть “Створити Аудіо”, щоб перетворити текст в аудіо. Обов`язково оберіть якийсь український синтезатор мовлення, якщо бажаєте, щоб синтезатор читав українську мову.

Narakeet helps you create text to speech voiceovers, turn Powerpoint presentations and Markdown scripts into engaging videos. It is under active development, so things change frequently. Keep up to date: RSS, Slack, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok

The media on this page includes images and videos by Artem Zhukov, Olha Ivanova, Iryna Sydorenko, Dmitry Vechorko, on Unsplash