Prevod textu na reč online

Preveďte text na reč pomocou 700 syntetizátorov hlasu online v 100 jazykoch. Vyskúšajte náš slovenský generátor hlasu zadarmo. Netreba sa ani registrovať.

Vytvoriť zvuk

Preveďte ľahko text na reč. Konverzia hlasu na text vám umožňuje jednoducho prevádzať text na hlas online. Pomocou nástroja Narakeet môžete čítať text nahlas, prevádzať text do MP3 v slovenčine, prevádzať prezentácie v Powerpointe na video a automatizovať video a audio produkciu.

(Read this page in English: Slovak text to speech voices)

Generátor hlasu

Narakeet je online čítačka textu v slovenčine a mnohých ďalších jazykoch, pomocou syntetizátora slov umelej inteligencie. Pomocou hlasových generátorov, ktoré znejú prirodzene, môžete jednoducho previesť text na reč, pridať naráciu do video materiálov, previesť text do MP3 v slovenčine a mnoho iného.

Narakeet má 13 slovenské generátory hlasu.

Prehrajte si nasledujúce video (so zvukom), aby ste si vypočuli rýchlu ukážku našich slovenských hlasov na prevod textu na reč v slovenčine.

Okrem týchto hlasov má program na čítanie textu Narakeet ďalších 700 syntetizátorov hlasu online v 100 jazykoch .

Text na reč

Narakeet vám umožňuje jednoducho previesť text na reč. Začnite používať náš systém konverzie textu na reč bezplatne. V poli „Hlas“ si zvoľte slovenský syntetizátor slov a do poľa „Skript“ napíšte nejaký text, aby ste ho prečítali nahlas slovenskými hlasmi.

Ďalšie možnosti (konvertovanie dokumentov Word, úprava rýchlosti alebo intenzity hlasu, práca so súbormi Powerpoint) nájdete na našej stránke Nástroje.

Čítačka textu online

Narakeet je program na prevod textu na reč, ktorý vám pomáha jednoducho vytvárať audio a video materiály na rôzne účely. Je tu niekoľko typických spôsobov použitia syntézy hlasu online:

Hlasový syntetizátor online

Ak chcete konvertovať z textu na reč v slovenskom jazyku, otvorte čítačku textu Narakeet v ľubovoľnom webovom prehliadači, napíšte text a vyberte si jeden zo slovenských generátorov hlasu online. V priebehu niekoľkých sekúnd prevediete text na hlas a budete mať profesionálne znejúci zvukový súbor. Je to oveľa rýchlejšie a jednoduchšie ako keď sami nahrávate zvuk.

Ako previesť text na reč v slovenčine?

Preveďte text na zvuk v slovenčine. Zadajte text do poľa „Skript“, zvoľte si jeden zo slovenských hlasov a stlačte tlačidlo „Vytvoriť zvuk“. Narakeet je program na čítanie textu online. Začnite bezplatne používať náš syntetizátor hlasu online.

Ako fungujú syntetizátory hlasov?

Online generátor hlasu číta text pomocou umelej inteligencie. Vysokokvalitné systémy prevodu textu na reč, ako je Narakeet, dokážu produkovať zvuk z textu, ktorý znie podobne ako pri osobe, ktorej je to rodný jazyk. Takéto nástroje sa používajú na syntetizovanie reči, na automatické vytváranie zvukových verzií webových stránok alebo kníh a na pomoc ľuďom, ktorí vytvárajú marketingové alebo propagačné video materiály. Online nástroje na prevod textu na reč sa dnes zvlášť často používajú na syntézu reči pre video, keďže internetové publikum radšej pozerá videá ako čo číta text. generátor hlasu online prevod textu na reč

Ako previesť text na MP3?

Ak chcete previesť text na MP3, použite syntetizátor hlasu Narakeet online. Napíšte text do poľa „Skript“, zvoľte si hlas a potom si v poli „Formát“ vyberte možnosť MP3. Za pár okamihov budete mať zvuk, ktorý znie realisticky, ako keby ho čítal niekto, koho rodným jazykom je slovenčina.

Narakeet helps you create text to speech voiceovers, turn Powerpoint presentations and Markdown scripts into engaging videos. It is under active development, so things change frequently. Keep up to date: RSS, Slack, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok

The media on this page includes images and videos by Alexandre DESBOS, Milada Vigerova, Vinicius Wiesehofer, Stephanie Cook, on Unsplash