מחולל קול AI

צור טקסט קולי AI לדיבור ב- 90 שפות, עם 700 קולות. נסה את מחולל הקול AI בחינם באינטרנט.

נסה את הבינה המלאכותית הקולית שלנו בחינם - פשוט הקלד טקסט למטה ולחץ על “צור אודיו” לחצן. אתה יכול להשתמש במחולל הקול Narakeet AI בחינם כדי ליצור 20 קבצים, אפילו בלי להירשם.

לקבלת שפות נוספות, קולות ואפשרויות אחרות, כולל העלאת מסמכי Word, פקדי מהירות קול/עוצמת קול, עיין בכלי טקסט לאודיו שלנו.

מחולל קול AI

מחוללי קול AI, או סינתיסייזרים של AI קולי, יכולים כעת להפיק דיבור שנשמע כמעט בלתי ניתן להבחנה מקולות אנושיים. הם מאפשרים לכל אחד ליצור קריינות בעלת צליל מקצועי, ללא ציוד מיוחד או כישורים של מדבב מקצועי.

להדגמה מהירה כיצד להשתמש במחולל הקול Narakeet AI, הפעל את הסרטון הבא:

מחולל קול AI בחינם

אתה יכול להשתמש במחולל הקול Narakeet AI בחינם כדי ליצור 20 קבצים, אפילו בלי להירשם.

להתחיל

התוכניות בתשלום שלנו מאפשרות לך ליצור ספרי שמע שלמים בבת אחת, לייצר אצווה אלפי קבצי שמע בבת אחת, ועוד הרבה יותר. לא ניתן להשתמש בטקסט AI בחינם לקבצי דיבור למטרות מסחריות או לייצר רווחים במדיה חברתית, אך אתה יכול לשדרג בקלות לתוכנית מסחרית כדי שתוכל להפיץ ולייצר רווחים מתוכן ללא הגבלה. אתה יכול לשמור ולהפיץ קבצי AI טקסט קולי לדיבור בחינם לחברים שלך, או להשתמש למטרות חינוכיות.

AI טקסט לדיבור

לבינה מלאכותית של טקסט לדיבור יש שימושים מעשיים רבים, מכיוון שהיא יכולה להמיר טקסט כתוב לקבצי שמע כמו פודקאסטים, ספרי שמע וסרטונים. מחוללי דיבור AI יכולים גם ליצור קריינות AI מציאותית עבור תוכניות Bot של צ’אט, עוזרים קוליים ומכשירים אחרים התומכים בקול. הנה כמה תרחישי שימוש נפוצים ליצירת קול AI שלנו:

Voice Over AI ללמידה אלקטרונית

שילוב של טקסט לדיבור AI לתוך פלטפורמות ניהול למידה יכול להאיץ את ייצור התוכן, אבל זה יכול גם לספק חוויה הרבה יותר טובה עבור הלומדים. אתה לא צריך להסתמך על העובדים שלך להקליט קריינות בחדרים רועשים עם מיקרופונים גרועים. קולות AI מפיקים צליל ברור, עקבי וללא רעשי רקע. קולות AI אינם מגמגמים, אינם עושים טעויות וצריכים להקליט מחדש אודיו, אינם מאבדים קצב או מופרעים על ידי רעש חיצוני.

בעת יצירת אודיו לפלטפורמות למידה, שקול להשתמש בצליל לא דחוס ואיכותי, שהפלטפורמה שלך תוכל לאחר מכן למזג לתוכן למידה. עיין במדריך שלנו כיצד ליצור טקסט באיכות גבוהה לשמע דיבור.

מחולל קול AI - מוקדים טלפוניים/תגובות IVR

קולות AI מספקים פתרון מדרגי לעסקים המעוניינים לבצע הקלטות שמע בקנה מידה גדול. זה יכול לעזור להפוך ייצור תוכן רב-לשוני לאוטומטי, או ליצור בקלות מאות או אלפי תגובות שירות לקוחות עבור מערכות IVR (תגובה קולית אינטראקטיבית). מחוללי קול AI יכולים גם לעזור לך להעביר הודעות מותאמות אישית בקנה מידה גדול.

השתמש בתכונת הקלטת שמע אצווה שלנו כדי להמיר במהירות גיליון אלקטרוני של Excel למאות קבצי שמע קטנים. לאחר מכן תוכל להעלות אותם לפלטפורמת ה- IVR שלך לשימוש במוקד הטלפוני, או להשתמש בהם כקטעי שמע מתורגמים לקמפיינים הבינלאומיים שלך ברדיו.

מחולל AI קולי - עבור YouTube

אתה יכול ליצור סרטוני YouTube תוך דקות באמצעות Narakeet, באמצעות הכלי שלנו שקופיות לווידאו. השתמש בקולות AI כדי ליצור במהירות ובנוחות את הקריינות לסרטון שלך, ואפילו צור כתוביות רגילות וכתוביות סמויות. צור באופן אוטומטי את הווידאו משקופיות Powerpoint, ו- Narakeet יסנכרן עבורך שמע עם פריטים חזותיים. אתה יכול להפוך ללא מאמץ את המצגות שלך לסרטונים מרתקים, לבטל את הצורך בכלי עריכת וידאו מורכבים או ללמוד מיומנויות עריכת וידאו. Narakeet הוא כלי מצוין עבור מחנכים, עסקים, וכל מי שמחפש להפוך את התוכן שלהם לאינטראקטיבי יותר ומתכלה בקלות. שימוש בקולות AI מאפשר לך להפיק אודיו שנשמע מקצועי ללא ציוד הקלטה יקר, מה שמבטיח שהמסר שלך מועבר בצורה חלקה ומקצועית, ומגביר את מעורבות הצופים והבנתם.

AI קולות שנוצרו

יצירת קול באמצעות בינה מלאכותית שינתה את כללי המשחק עבור השמעת דמויות באנימציה, משחקי וידאו ותעשיות אחרות שבהן משחק קולי הוא חיוני. עם טכנולוגיית קול מציאותית של טקסט לדיבור AI, המפיקים יכולים ליצור קולות דמויות ייחודיים עם מבטאים ואינטונציות ייחודיים, ועוזרים להפיח חיים בדמויות בדיוניות. על ידי מינוף טכנולוגיית AI, יוצרי תוכן יכולים להשיג קריינות באיכות גבוהה ללא צורך בשחקני קול יקרים או הקלטות נרחבות. קולות AI מציעים גם עקביות יוצאת דופן באיכות הקול ובטון, ומבטיחים שהדמויות ישמרו על הצליל הייחודי שלהן לאורך סדרה או משחק. בנוסף, היישום של AI ביצירת קול מקצר באופן משמעותי את זמן ההפקה, ומספק ליוצרים את החופש להתנסות עם קולות דמויות מגוונים ולשנות אותם לפי הצורך ללא עלויות נוספות או אילוצי זמן.

מחולל קול - הפקת תוכן רב לשוני

מחולל הקול AI שלנו עוזר לך ליצור תוכן נהדר במהירות עבור קהלים ברחבי העולם. עם 90 שפות ומבטאים לבחירה, תוכל להגיע בקלות ללקוחות בכל רחבי העולם. אתה יכול ליצור בקלות תוכן מתורגם. לדוגמה, המר כתוביות לשמע כדי לספק במהירות רצועת שמע בשפה חלופית עבור הסרטונים שלך. ניתן גם ליצור דיאלוגים רב-לשוניים לשיעורי שפה ולערב קהלים בטריטוריות מגוונות באמצעות קולות מרובים באותו תסריט.

להתחיל

Narakeet helps you create text to speech voiceovers, turn Powerpoint presentations and Markdown scripts into engaging videos. It is under active development, so things change frequently. Keep up to date: RSS, Slack, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok

The media on this page includes images and videos by Microsoft Designer