ШІ-генератор голосу

Озвучуйте текст за допомогою ШІ 90 мовами 700 голосами. Скористайтеся ШІ-генератором голосу онлайн безкоштовно.

Скористайтеся нашим голосом ШІ безкоштовно: просто введіть текст нижче й натисніть кнопку Створити Аудіо. Ви можете використовувати ШІ-генератор голосу Narakeet безкоштовно для створення 20 файлів, навіть не реєструючись.

Скористайтеся нашим інструментом «Текст в аудіо», щоб отримати доступ до більшої кількості мов, голосів й інших опцій, у тому числі завантаження Word-документів, керування швидкістю/гучністю голосу.

ШІ-генератор аудіо

ШІ-генератори чи синтезатори голосу тепер можуть продукувати мовлення, яке майже не відрізняється від людського. Створювати озвучування професійного рівня без спеціального обладнання й навичок актора стало можливим.

Щоб продемонструвати, як використовувати ШІ-генератор голосу Narakeet, відтворіть відео нижче:

Безкоштовний ШІ-генератор голосу

Ви можете використовувати ШІ-генератор голосу Narakeet безкоштовно для створення 20 файлів, навіть не реєструючись.

Почати

Наші тарифні плани дають змогу створювати відразу цілі аудіокниги, записувати одночасно тисячі аудіофайлів і робити багато іншого. Безкоштовні файли текстів, озвучених ШІ, не можна використовувати в комерційних цілях або для отримання прибутку в соціальних мережах. Щоб отримати змогу розповсюджувати й монетизувати контент без обмежень, ви можете перейти на комерційний тарифний план. Ви можете зберігати й розповсюджувати безкоштовні файли текстів, озвучених ШІ, серед своїх друзів, а також використовувати їх у навчальних цілях.

Озвучування ШІ для електронного навчання

Озвучування текстів ШІ має багато практичних застосувань, оскільки написаний текст може бути конвертованим в аудіофайли, наприклад, подкасти, аудіокниги й відео. ШІ-генератори мовлення можуть також створювати реалістичне озвучування чатботів, голосових помічників й інших пристроїв із підтримкою голосового зв’язку. Ось кілька поширених випадків використання генерації голосу ШІ:

Озвучування ШІ для електронного навчання

Інтеграція озвучування текстів ШІ в платформи керування навчанням може пришвидшити створення контенту, а також покращити досвід користування ними. Вам не доведеться покладатися на ваших співробітників, які записують озвучку у шумних приміщеннях, використовуючи низькоякісне обладнання. Голоси ШІ створюють чистий, цілісний звук без фонового шуму. Голоси ШІ не заїкаються, не роблять помилок, не потребують перезапису аудіо й не збиваються з темпу, а, окрім цього, їх не переривають зовнішні шуми.

Створюючи аудіо для навчальних платформ, зверніть увагу на можливість використання нестисненого високоякісного звуку, який можна буде інтегрувати в навчальний контент. Перегляньте наш посібник про те, як створити високоякісне аудіо озвучування тексту.

ШІ-генератор голосу - Відповіді колл-центрів/ІГО

Голоси ШІ надають масштабне рішення для компаній, що мають на меті створювати аудіозаписи у великих обсягах. Це може допомогти автоматизувати створення багатомовного контенту або легко генерувати сотні чи тисячі відповідей служби підтримки клієнтів для систем ІГО (інтерактивне голосове обслуговування). ШІ-генератори голосу також можуть допомагати вам надсилати персоналізовані повідомлення у великих обсягах.

Використовуйте нашу функцію пакетного аудіозапису, щоб швидко перетворювати таблицю Excel на сотні невеликих аудіофайлів. Потім ви можете завантажувати їх на платформу ІГО для колл-центру або використовувати як перекладені аудіофрагменти для міжнародних радіокампаній.

Генератор голосу ШІ - для YouTube

Ви можете створювати YouTube-відео за лічені хвилини за допомогою Narakeet, використовуючи наш інструмент перетворення Слайдів на відео. Використовуйте голоси ШІ, щоб швидко й легко озвучувати відео, а також створювати титри та субтитри. Створюйте відео зі слайдів Powerpoint автоматично, а Narakeet синхронізує для вас аудіо з відеорядом. Без жодних зусиль ви зможете перетворювати свої презентації на захоплюючі відео, усуваючи потребу у складних інструментах редагування відео чи вивченні навичок відеомонтажу. Narakeet — чудовий інструмент для освітян, підприємців і всіх, хто хоче зробити свій контент більш інтерактивним та легким для сприйняття. Використання голосів ШІ дасть вам змогу створювати аудіо з професійним звучанням без дорогого звукозаписувального обладнання, що гарантує бездоганну високоякісну передачу вашого послання, збільшуючи тим самим зацікавленість і розуміння глядача.

Голоси, генеровані ШІ

Генерація голосу ШІ змінила правила гри для озвучування персонажів в анімації, відеоіграх й інших галузях, де голосова акторська майстерність має важливе значення. Завдяки технології реалістичного озвучування текстів ШІ, продюсери можуть створювати характерні голоси з унікальними акцентами й інтонаціями, що дає змогу оживляти вигаданих персонажів. Використовуючи технологію ШІ, творці контенту можуть досягти високоякісного озвучування без залучення дорогих акторів і тривалих сеансів запису. Голоси ШІ також забезпечують чудову стабільну якість голосу й тембру, гарантуючи, що персонажі матимуть своє унікальне звучання протягом усіх серій або гри. Крім того, застосування ШІ для генерації голосу значно скорочує час створення продукту, надаючи творцям свободу експериментувати з різним звучанням персонажів і змінювати його за потреби без додаткових витрат та часових обмежень.

Генератор голосу - створення багатомовного контенту

Наш ШІ-генератор голосу допоможе вам швидко створювати чудовий контент для глядачів у всьому світі. З 90 мовами й акцентами на вибір ви зможете легко здобувати нових клієнтів по всьому світу. Ви зможете легко створювати перекладений контент. Наприклад, конвертувати субтитри в аудіо, щоб швидко забезпечувати свої відео аудіодоріжкою іншою мовою. Ви також можете створювати багатомовні діалоги для уроків мови й залучати аудиторію на різних територіях, використовуючи кілька голосів у одному й тому ж сценарії.

Почати

Narakeet helps you create text to speech voiceovers, turn Powerpoint presentations and Markdown scripts into engaging videos. It is under active development, so things change frequently. Keep up to date: RSS, Slack, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok

The media on this page includes images and videos by Microsoft Designer